Profesjonalne CV i list motywacyjny 339zł 229zł Zamów

 • Otrzymasz komplet profesjonalnych dokumentów (CV + LM), gotowy do wysłania potencjalnym pracodawcom.
 • Twoje dokumenty będą nieszablonowe.
 • Nowe dokumenty będą spójne. Będą podkreślać Twoje najmocniejsze strony tak, by nie umknęły one uwadze rekrutera.
 • Będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne. W MentorKariery.pl za wartość merytoryczną dokumentów jest odpowiedzialna osoba, która wielokrotnie prowadziła rekrutacje.
 • Twoje CV i list motywacyjny będą dostosowane do branży i stanowiska, na które aplikujesz.
 • Masz gwarancję jakości. Nad dokumentami pracujemy do momentu osiągnięcia 100% satysfakcji.
 • Otrzymasz CV i list motywacyjny w kilku formatach, w tym w plikach do edycji. Będziesz mógł je na bieżąco aktualizować.
97%

Skuteczność

Mentor przygotował dla mnie Profesjonalne CV i list motywacyjny. Decyzja, żeby skorzystać z tej usługi, jest moją najlepszą, dotychczas podjętą decyzją w sprawie poszukiwania pracy. Na efekty działań Mentora nie musiałam długo czekać. W krótkim czasie zostałam zaproszona na kilka rozmów kwalifikacyjnych.

- Ania

List motywacyjny jest dokumentem, który obok CV jest wymagany przez większość pracodawców jako warunek przystąpienia do procesu rekrutacyjnego. Czy wiesz, że większość kandydatów nie przechodzi przez kolejne etapy z powodu źle przygotowanych dokumentów aplikacyjnych? Jeśli aplikujemy na określone stanowisko pracy, list motywacyjny powinien odpowiadać na wymagania zawarte w ogłoszeniu o pracę. Dzięki wsparciu Mentora stworzysz zestaw dokumentów aplikacyjnych. Zadbamy o to, żeby Twoja kandydatura nie trafiła na stos tych odrzuconych.

Stworzenie spójnych dokumentów pozwoli Ci na podkreślenie wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności. Wybierz skuteczny sposób na sukces, skontaktuj się z Mentorem.

Kim jest Mentor Kariery?

Mentor Kariery to osoba, która doskonale zna rynek pracy i sposób podejmowania decyzji przez osoby odpowiedzialne za proces rekrutacji. Stworzy dla Ciebie unikalne CV wraz ze spójnym listem motywacyjny. Dokumenty nie tylko wyróżnią Twoją kandydaturę na tle innych, ale podkreślą także elementy świetnie dopasowane do ofert pracy, na które aplikujesz.

Zamów

Co dalej?

 • 1

  Zamów Profesjonalne CV i list motywacyjny korzystając z formularza zamówienia.

 • 2

  Potwierdź zamówienie klikając w link aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail.

 • 3

  Opłać zamówienie.

 • 4

  Po zaksięgowaniu płatności, prześlemy do Ciebie formularz z pytaniami. PAMIĘTAJ! Im rzetelniej odpowiesz na pytania, tym lepsze dokumenty dla Ciebie przygotujemy. W formularzu będzie również miejsce na dołączenie np. starszych wersji dokumentów aplikacyjnych, zdjęcia, referencji. UWAGA! Wszystkie odpowiedzi oraz dodatkowo przesłane pliki muszą być w języku polskim. W przypadku wysłania materiałów w obcych językach, Mentor ma prawo odmówić wykonania zlecenia oraz poprosić Klienta o dostarczenie niezbędnych informacji w języku polskim.

 • 5

  Po otrzymaniu wypełnionego formularza, pełen komplet informacji na temat Klienta zostaje dostarczony do Mentora. Klient otrzymuje informację, kto jest jego Mentorem.

 • 6

  Staramy się realizować usługę Profesjonalne CV i list motywacyjny w czasie 4 - 6 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że to głównie od Ciebie zależy, kiedy otrzymasz swoje dokumenty. Współpracuj z Mentorem nad swoimi dokumentami.