CV po francusku 429zł 289zł Zamów

 • Otrzymasz od nas profesjonalnie przygotowane CV, w dwóch wersjach językowych, gotowe do wysłania potencjalnym pracodawcom.
 • Wyróżnisz się na tle szablonowych, niedopracowanych i błędnie przetłumaczonych CV innych kandydatów.
 • Nowe CV podkreśli wszystkie Twoje mocne strony i osiągnięcia w taki sposób, że nie umkną one uwadze rekrutera.
 • Będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne. W MentorKariery.pl za wartość merytoryczną dokumentu jest odpowiedzialna osoba, która wielokrotnie prowadziła rekrutacje.
 • Twoje CV będzie dostosowane do branży i stanowiska, na które aplikujesz.
 • Masz gwarancję jakości. Nad dokumentem pracujemy do momentu osiągnięcia 100% satysfakcji.
 • Otrzymasz CV w kilku formatach, w tym w pliku do edycji. Będziesz mógł je na bieżąco aktualizować.
97%

Skuteczność

Już wcześniej skorzystałem z usługi stworzenia CV, jednak to co otrzymałem od mojego mentora z MentorKariery.pl nie ma z niczym porównania. Nie sądziłem, że moje CV może być aż tak ciekawe, szczególnie biorąc pod uwagę moje niewielkie doświadczenie zawodowe.

- Wojtek

Na francuskim rynku istnieją przedsiębiorstwa, które skutecznie walczą z kryzysem tworząc co raz to nowsze inwestycje. Potrzebują do tego wykwalifikowanych pracowników, których nie zawsze znajdują u siebie w kraju, dlatego zgłaszają zapotrzebowanie na specjalistów z zagranicy, w tym również z Polski.

Zagraniczne rynki pracy są specyficzne, ale każdy z nich wymaga profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. Bądź przygotowany i miej przy sobie dokument przygotowany przez naszego Mentora. CV pomoże w znalezieniu wymarzonej pracy. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie i szybkości wykonania, zgłoś się do nas. Włożymy 100 % zaangażowania, robimy to od wielu lat.

Kim jest Mentor Kariery?

CV stworzy dla Ciebie Mentor Kariery, czyli osoba, która doskonale zna realia panujące na rynku pracy. Efekt? Unikalne CV, które w optymalny sposób będzie prezentować Twoje mocne strony w kontekście ofert pracy, na które aplikujesz. Polska wersja trafi do tłumacza specjalizującego się w tłumaczeniach dokumentów aplikacyjnych. On doskonale wie jakie zwroty i słowa zrobią wrażenie na pracodawcy.

Zamów

Co dalej?

 • 1

  Zamów Profesjonalne CV w języku francuskim korzystając z formularza zamówienia.

 • 2

  Potwierdź zamówienie klikając w link aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail.

 • 3

  Opłać zamówienie.

 • 4

  Po zaksięgowaniu płatności, prześlemy do Ciebie formularz z pytaniami. PAMIĘTAJ! Im rzetelniej odpowiesz na pytania, tym lepsze dokumenty dla Ciebie przygotujemy. W formularzu będzie również miejsce na dołączenie np. starszych wersji dokumentów aplikacyjnych, zdjęcia, referencji. UWAGA! Wszystkie odpowiedzi oraz dodatkowo przesłane pliki muszą być w języku polskim. W przypadku wysłania materiałów w obcych językach, Mentor ma prawo odmówić wykonania zlecenia oraz poprosić Klienta o dostarczenie niezbędnych informacji w języku polskim.

 • 5

  Po otrzymaniu wypełnionego formularza, pełen komplet informacji na temat Klienta zostaje dostarczony do Mentora. Klient otrzymuje informację, kto jest jego Mentorem.

 • 6

  Staramy się realizować usługę Profesjonalne CV po francusku w czasie 3 - 4 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że to głównie od Ciebie zależy, kiedy otrzymasz swój dokument. Współpracuj z Mentorem nad swoim dokumentem.

 • 7

  W ciągu max. 3 dni roboczych od przesłania przez Mentora wersji polskiej, otrzymasz od nas tłumaczenie Twojego dokumentu.