CV po szwedzku 549zł 369zł Zamów

 • Otrzymasz od nas profesjonalnie przygotowane CV, w dwóch wersjach językowych, gotowe do wysłania potencjalnym pracodawcom.
 • Wyróżnisz się na tle szablonowych, niedopracowanych i błędnie przetłumaczonych CV innych kandydatów.
 • Nowe CV podkreśli wszystkie Twoje mocne strony i osiągnięcia w taki sposób, że nie umkną one uwadze rekrutera.
 • Będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne. W MentorKariery.pl za wartość merytoryczną dokumentu jest odpowiedzialna osoba, która wielokrotnie prowadziła rekrutacje.
 • Twoje CV będzie dostosowane do branży i stanowiska, na które aplikujesz.
 • Masz gwarancję jakości. Nad dokumentem pracujemy do momentu osiągnięcia 100% satysfakcji.
 • Otrzymasz CV w kilku formatach, w tym w pliku do edycji. Będziesz mógł je na bieżąco aktualizować.
97%

Skuteczność

Już wcześniej skorzystałem z usługi stworzenia CV, jednak to co otrzymałem od mojego mentora z MentorKariery.pl nie ma z niczym porównania. Nie sądziłem, że moje CV może być aż tak ciekawe, szczególnie biorąc pod uwagę moje niewielkie doświadczenie zawodowe.

- Wojtek

Dobrze przygotowane CV jest kluczem do znalezienia pracy. Pracodawcy zwracają szczególną uwagę na zakres obowiązków, jakie dana osoba wykonywała w poprzednim miejscu zatrudnienia, podobnie w przypadku kwalifikacji oraz umiejętności, które mogą być przydatne w zakresie wykonywania określonego zawodu.

Pisząc CV po szwedzku można skorzystać z darmowych wzorów, ale nie mają one żadnego potwierdzenia skuteczności, są powszechne i korzysta z nich prawie każdy, kto podobnie jak Ty poszukuje pracy. Najlepszym rozwiązaniem jest usługa Mentora Kariery. Zajmiemy się przygotowaniem Twojego CV, które z pewnością wyróżni Cię na tle innych i przyczyni się do Twojego sukcesu zawodowego.

Kim jest Mentor Kariery?

CV stworzy dla Ciebie Mentor Kariery, czyli osoba, która doskonale zna realia panujące na rynku pracy. Efekt? Unikalne CV, które w optymalny sposób będzie prezentować Twoje mocne strony w kontekście ofert pracy, na które aplikujesz. Polska wersja trafi do tłumacza specjalizującego się w tłumaczeniach dokumentów aplikacyjnych. On doskonale wie jakie zwroty i słowa zrobią wrażenie na pracodawcy.

Zamów

Co dalej?

 • 1

  Zamów Profesjonalne CV w języku szwedzkim korzystając z formularza zamówienia.

 • 2

  Potwierdź zamówienie klikając w link aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail.

 • 3

  Opłać zamówienie.

 • 4

  Po zaksięgowaniu płatności, prześlemy do Ciebie formularz z pytaniami. PAMIĘTAJ! Im rzetelniej odpowiesz na pytania, tym lepsze dokumenty dla Ciebie przygotujemy. W formularzu będzie również miejsce na dołączenie np. starszych wersji dokumentów aplikacyjnych, zdjęcia, referencji. UWAGA! Wszystkie odpowiedzi oraz dodatkowo przesłane pliki muszą być w języku polskim. W przypadku wysłania materiałów w obcych językach, Mentor ma prawo odmówić wykonania zlecenia oraz poprosić Klienta o dostarczenie niezbędnych informacji w języku polskim.

 • 5

  Po otrzymaniu wypełnionego formularza, pełen komplet informacji na temat Klienta zostaje dostarczony do Mentora. Klient otrzymuje informację, kto jest jego Mentorem.

 • 6

  Staramy się realizować usługę Profesjonalne CV po szwedzku w czasie 3 - 4 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że to głównie od Ciebie zależy, kiedy otrzymasz swój dokument. Współpracuj z Mentorem nad swoim dokumentem.

 • 7

  W ciągu max. 3 dni roboczych od przesłania przez Mentora wersji polskiej, otrzymasz od nas tłumaczenie Twojego dokumentu.