O Mentorach Kariery

Jesteśmy zespołem praktyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji. Korzystamy z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas pracy w działach HR największych polskich firm. Naszym celem jest skuteczne wsparcie studentów i absolwentów uczelni wyższych w procesie wkraczania na rynek pracy.

Jak działamy?

Wielokrotnie rekrutowaliśmy młode osoby do firm, dla których pracowaliśmy. Doskonale wiemy jakie błędy najczęściej popełniają. Rynek pracy i mechanizmy nim rządzące znamy na wylot. Naszym klientom pomagamy stworzyć odpowiednie dokumenty aplikacyjne, a także przekazujemy wiedzę, wskazówki oraz odpowiednie narzędzia, które pomagają znaleźć swoją niszę na rynku i zdobyć wymarzoną pracę lub praktyki.

Nasi mentorzy

Radosław Niedziółka

Trener Kariery (Doradca Rozwoju Zawodowego), Headhunter, specjalista ds. personal brandingu oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Od 5 lat Doradca Zawodowy/Trener Kariery (freelancer), który przede wszystkim skupia się na pomocy studentom oraz absolwentom. Jego działania ukierunkowane są na efektywność działań oraz kompleksowość.

Na początku kariery zawodowej (3 lata) związany z największymi i najbardziej prestiżowymi Agencjami Doradztwa Personalnego, gdzie zajmował się realizacją projektów rekrutacyjnych. Obecnie zatrudniony w największej grupie hotelowej w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie zajmuje się HR-em: szkolenia i rozwój efektywności pracowników (Dział Motywacji i Rozwoju). Jego specjalizacjami są: rekrutacje, zarządzanie kompetencjami pracowników (zarządzanie talentami), szkolenia. Absolwent Doradztwa Zawodowe i Andragogika, obecnie związany z Akademią Leona Koźmińskiego - zarządzanie zasobami ludzkimi. Co w wolnych chwilach? Góry i podróże.

Dagmara Tymińska

Z wykształcenia i zamiłowania psycholog zarządzania (Uniwersytet Wrocławski),certyfikowany coach (dyplom MLC, certyfikat IPCareerCoach) oraz doradca zawodowy (dyplom SGH). Od 15 lat związana z obszarem HR i rozwoju zawodowego.Zdobywała doświadczenie jako trener umiejętności miękkich oraz rekruter, pracując w firmach doradztwa HR.

Na co dzień pracę Mentora Kariery łączy z pracą coacha i doradcy. Zajmuje się diagnozowaniem osobowości zawodowej, poszukiwaniem talentów, wspieraniem rozwoju zawodowego. Interesuje się obszarem work-life balance oraz life coachingiem. "Pasja - zaangażowanie - efekt" - to moje motto zawodowe.