Profesjonalne CV 249zł 169zł - 32%

Curriculum Vitae jest dokumentem, który stanowi najważniejsze narzędzie w walce o wymarzoną pracę. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie przygotowanym życiorysie, porzuć korzystanie z gotowych wzorów. Nasz Mentor stworzy spersonalizowane i efektywne CV, które będzie w 100% poprawne, i co najważniejsze, odzwierciedli Ciebie i Twoje mocne strony.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny 339zł 229zł - 32%

CV i list motywacyjny to dwa ważne dokumenty w życiu zawodowym każdego człowieka. Jeśli zależy Ci na wywarciu dobrego wrażenia na potencjalnym pracodawcy, podczas składania aplikacji na wybraną ofertę, załącz pakiet w pełni profesjonalnych dokumentów. Spójne i doskonale napisane CV wraz z listem motywacyjnym, zwiększą Twoje szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji - odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

Zobacz ofertę

CV po angielsku 359zł 239zł - 33%

Aplikujesz do międzynarodowych firm i potrzebujesz dokumentów w języku angielskim? Wybierając usługę Mentora Kariery, masz pewność, że Twoje CV będzie sporządzone bezbłędnie i w pełni profesjonalnie. Zamów CV wraz z tłumaczeniem, a znalezienie pracy w zagranicznych firmach przestanie być problemem.

Zobacz ofertę

CV po francusku 429zł 289zł - 33%

Jeśli starasz się o pracę we francuskiej organizacji, będziesz potrzebować CV w tym języku. Skorzystaj z oferty Mentora Kariery. Szybko i profesjonalnie przygotujemy oraz przetłumaczymy dla Ciebie dokument, który będzie pomocny w zdobyciu wymarzonej pracy.

Zobacz ofertę

CV po niemiecku 429zł 289zł - 33%

Ubiegasz się o pracę w środowisku niemieckojęzycznym? Pamiętaj, żeby Twoje CV świadczyło o znajomości tego języka. Zamów usługę Profesjonalne CV w dwóch wersjach językowych. W pakiecie otrzymasz dokument po polsku oraz po niemiecku.

Zobacz ofertę

CV po szwedzku 549zł 369zł - 33%

Rozważasz podjęcie pracy w Skandynawii? Pracodawcy z pewnością docenią fakt, że posiadasz CV w języku szwedzkim. Zamów już teraz dokument w dwóch wersjach językowych.

Zobacz ofertę

CV po holendersku 549zł 369zł - 33%

Chciałbyś pracować w Holandii i potrzebujesz dokumentu, który pomoże Ci znaleźć odpowiednią posadę? Mentor Kariery przygotuje dla Ciebie CV, które podkreśli Twoje mocne strony i umiejętności. Do polskiej wersji językowej dołączymy tłumaczenie na holenderski.

Zobacz ofertę

CV po norwesku 549zł 369zł - 33%

Wyjeżdżasz do Norwegii i potrzebujesz CV dostosowanego do skandynawskiego rynku pracy? Chcesz mieć pewność, że w Twoim życiorysie nie będzie błędów? W krótkim czasie przygotujemy odpowiedni dokument wraz z profesjonalnym tłumaczeniem.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po angielsku 539zł 359zł - 33%

Zastanawiałeś się kiedyś, w czym tkwi sukces znalezienia zatrudnienia w międzynarodowej firmie? Starając się o pracę, powinieneś mieć dwa doskonale przygotowane dokumenty, które potwierdzają zdobyte umiejętności. Aby skutecznie i profesjonalnie podejść do sprawy, skorzystaj z usług Mentora Kariery. CV i list motywacyjny w języku angielskim zwiększą Twoje szanse na powodzenie.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po francusku 669zł 449zł - 33%

Skonstruowanie idealnych dokumentów rekrutacyjnych może przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli mają być napisane w języku francuskim. Aby zapobiec ewentualnym błędom, zwróć się do Mentora Kariery. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny pakiet w języku polskim wraz z tłumaczeniem na język obcy.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po niemiecku 669zł 449zł - 33%

Jeśli poszukujesz pracy u naszych zachodnich sąsiadów, musisz pamiętać, że najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na jej zdobycie jest posiadanie profesjonalnych dokumentów w języku niemieckim. Zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, CV wraz z listem motywacyjnym stanowią podstawę przy zatrudnianiu pracownika. Nie pozwól, żeby Twoja kandydatura została odrzucona. Skorzystaj z naszych usług i zamów pakiet w obu wersjach językowych.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po szwedzku 819zł 549zł - 33%

CV i list motywacyjny są jednymi z ważniejszych elementów w procesie poszukiwaniu zatrudnienia. Warto mieć je w ojczystym języku kraju, w którym ubiegamy się o pracę. Idealnie dopasowane do kandydata i stanowiska, zwiększają szanse powodzenia. Skorzystaj z oferty Mentora i zamów pakiet w języku polskim wraz z tłumaczeniem na język szwedzki.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po holendersku 819zł 549zł - 33%

Aplikujesz do międzynarodowych firm i potrzebujesz dokumentów w języku holenderskim? Chcesz mieć pewność, że Twoje CV i list motywacyjny będą napisane bezbłędnie? Zamów CV i list motywacyjny wraz z tłumaczeniem. Po stworzeniu polskiej wersji CV i listu motywacyjnego, w ciągu 2-3 dni roboczych otrzymasz pełen komplet dokumentów w obu językach.

Zobacz ofertę

Profesjonalne CV i list motywacyjny po norwesku 819zł 549zł - 33%

Jeśli poszukujesz pracy w norweskiej firmie lub zamierzasz wyjechać do Norwegii, z pewnością będziesz potrzebować profesjonalnego pakietu aplikacyjnego. Mentor z wieloletnim doświadczeniem sporządzi dla Ciebie CV oraz list motywacyjny, a tłumacz języka norweskiego zajmie się dostosowaniem dokumentów do wymogów pracodawcy.

Zobacz ofertę

Nawigator Kariery 339zł 229zł - 32%

Czy wiesz, że poszukiwanie pracy za pośrednictwem serwisów z ogłoszeniami jest zaledwie ułamkiem tego, co możesz zrobić, żeby znaleźć zatrudnienie? Prawdopodobnie 90% Twoich konkurentów działa w podobny sposób. Mentor podczas spotkania wesprze Twoje działania, a także doradzi, na co zwracać szczególną uwagę przy szukaniu pracy.

Zobacz ofertę