Profesjonalne CV 249zł 169zł Zamów

 • Otrzymasz od nas profesjonalnie przygotowane CV, gotowe do wysłania potencjalnym pracodawcom.
 • Wyróżnisz się na tle standardowych i niedopracowanych CV innych kandydatów.
 • Nowe CV podkreśli wszystkie Twoje mocne strony i osiągnięcia w taki sposób, że nie umkną one uwadze rekrutera.
 • Będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne. W MentorKariery.pl za wartość merytoryczną dokumentu jest odpowiedzialna osoba, która wielokrotnie prowadziła rekrutacje.
 • Twoje CV będzie dostosowane do branży i stanowiska, na które aplikujesz.
 • Masz gwarancję jakości. Nad dokumentem pracujemy do momentu osiągnięcia 100% satysfakcji.
 • Otrzymasz CV w kilku formatach, w tym w pliku do edycji. Będziesz mógł je na bieżąco aktualizować.
97%

Skuteczność

Już wcześniej skorzystałem z usługi stworzenia CV, jednak to co otrzymałem od mojego mentora z MentorKariery.pl nie ma z niczym porównania. Nie sądziłem, że moje CV może być aż tak ciekawe, szczególnie biorąc pod uwagę moje niewielkie doświadczenie zawodowe.

- Wojtek

CV to często jedyny dokument, który zobaczy rekruter i na jego podstawie podejmuje decyzję o tym, czy zaprosić Cię do dalszego etapu rekrutacji. Curriculum Vitae jest Twoją profesjonalną wizytówką, która powinna Cię wyróżniać na tle innych kandydatów. Pokaż, że to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, o które się ubiegasz.

W związku z ogromną konkurencją na rynku pracy, rekruterzy przeglądają dziennie setki dokumentów. Upewnij się, że nie ominie Cię szansa odbycia potencjalnie przełomowej rozmowy kwalifikacyjnej, tylko dlatego, że Twoje CV zostało źle przygotowane. Weź pod uwagę fakt, że rekruter poświęca jedynie kilka sekund na analizę Twojego CV. Bez względu na realia rekrutacyjne dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz.

W MentorKariery.pl tworzymy CV dopasowane do wymagań stanowisk, na które aplikujesz. Pomożemy Ci wyróżnić Twoją kandydaturę podkreślając najważniejsze osiągnięcia, doświadczenie, wiedzę i kluczowe kompetencje.

Skorzystaj z naszej pomocy, a w ciągu kilku dni staniesz się posiadaczem profesjonalnego i skutecznego CV, które będzie gotowe do wysłania potencjalnym pracodawcom.

Kim jest Mentor Kariery?

Mentor Kariery to osoba, który doskonale zna realia panujące na rynku pracy. Stworzy dla Ciebie unikalne CV, które w optymalny sposób będzie prezentować Twoje mocne strony w kontekście ofert pracy, na które aplikujesz. Twoje CV pozytywnie wyróżni Cię spośród setek innych aplikacji, a Ty będziesz częściej zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne.

Zamów

Co dalej?

 • 1

  Zamów Profesjonalne CV korzystając z formularza zamówienia.

 • 2

  Potwierdź zamówienie klikając w link aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail.

 • 3

  Opłać zamówienie.

 • 4

  Po zaksięgowaniu płatności, prześlemy do Ciebie formularz z pytaniami. PAMIĘTAJ! Im rzetelniej odpowiesz na pytania, tym lepsze dokumenty dla Ciebie przygotujemy. W formularzu będzie również miejsce na dołączenie np. starszych wersji dokumentów aplikacyjnych, zdjęcia, referencji. UWAGA! Wszystkie odpowiedzi oraz dodatkowo przesłane pliki muszą być w języku polskim. W przypadku wysłania materiałów w obcych językach, Mentor ma prawo odmówić wykonania zlecenia oraz poprosić Klienta o dostarczenie niezbędnych informacji w języku polskim.

 • 5

  Po otrzymaniu wypełnionego formularza, pełen komplet informacji na temat Klienta zostaje dostarczony do Mentora. Klient otrzymuje informację, kto jest jego Mentorem.

 • 6

  Staramy się realizować usługę Profesjonalne CV w czasie 3 - 4 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że to głównie od Ciebie zależy, kiedy otrzymasz swój dokument. Współpracuj z Mentorem nad swoim dokumentem.